EAE Aydınlatma A.Ş. de 17 Nisan 2017 tarihinde Genel Metroloji ve Kalibrasyon ile TS EN ISO/IEC 17025 Genel Eğitimlerini düzenledik.

Firmamıza göstermiş oldukları ilgi  ve güven için EAE Aydınlatma A.Ş yönetimine, laboratuvar yönetim ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

eae1

eae2

Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. Ve Tic. A.Ş. Aksaray tesislerinde Ağustos ayında 5 gün süre ile Genel Metroloji ve Kalibrasyon ile Teknik Kalibrasyon branş Eğitimlerini düzenledik.

Firmamıza göstermiş oldukları ilgi ve güven için Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. Ve Tic. A.Ş. Aksaray tesisleri yönetimine, kalibrasyon ekibi ve yöneticilerine teşekkür ederiz.

 

TDB Kalibrasyon Hizmetleri A.Ş. Kalibrasyon Laboratuvarına Eylül 2017 de Danışmanlık ve İç Tetkik hizmetlerini verdik.

Firmamıza göstermiş oldukları ilgi ve güven için TDB Kalibrasyon Hizmetleri A.Ş. yönetimine, kalibrasyon ekibi ve yöneticilerine teşekkür ederiz.Total Havacılık İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. de Genel Metroloji ve Kalibrasyon ile Kalibrasyon ve Ölçüm Sistemleri Eğitimlerini düzenledik..

Firmamıza göstermiş oldukları ilgi, güven ve konukseverlikleri için Total Havacılık İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. yönetimine, laboratuvar yönetim ve çalışanlarına teşekkür ederiz

total


Samsun Metal Metroloji ve Kalibrasyon Laboratuvarı ‘nda 3 gün süresince Genel Metroloji ve Kalibrasyon ile Elektriksel Kalibrasyon Eğitimlerini düzenledik.

Firmamıza göstermiş oldukları ilgi, güven ve konukseverlikleri için Samsun Metal Metroloji ve Kalibrasyon Laboratuvarı yönetimine, laboratuvar yönetim ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

samsun

 

İstanbul Aydın Üniversitesinde Seminer Düzenledik.

MC Danışmanlık Kalibrasyon Eğitim Hizmetleri olarak, çözüm ortağımız Minerva Elektronik ile birlikte 31 Ekim 2018 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesinde, “Genel Metroloji ve
Kalibrasyon Eğitimi ile Test ve Ölçüm Teknolojileri” konulu seminer düzenledik.
Firmamıza göstermiş oldukları ilgi ve konukseverlikleri için İstanbul Aydın Üniversitesi Yönetim Kadrosuna, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümüne ve Öğrencilerine teşekkür ederiz.

1a 1b